Доброго вам дня!!!
Я вам рада!
Запрошую вас до нашої шкільної бібліотеки.
Тут ми обговорюємо актуальні бібліотечні події, хороші книги, цікаві інтернет-ресурси і просто розмовляємо "за життя". Приєднуйтеся!
З нетерпінням чекаю ваших коментарів. Обіцяю відповідати на все-все-все, за умови, що вони будуть підписані - повинна ж я знати, кому адресувати відповідь .
Комментариев нет:
Отправить комментарий